Preskočiť na hlavný obsah

STRIEKANÉ PENOVÉ IZOLÁCIE a STRIEKANÉ FARBY

Naša spoločnosť sa špecializuje na aplikovanie striekanej penovej izolácie a striekanej farby v interiéroch.

Technológia striekanej izolácie Vám zabezpečí dokonalú izoláciu priestorov a striekané farby Vám dodajú dokonalé farby stien.

Medzi ďalšie služby patria striekanie polyuretánovej peny, zjednocujúce nátery mostov, stavieb a podchodov. 

 

APLIKÁCIA STRIEKANEJ IZOLÁCIE

            

Striekaná pena sa skladá z dvoch zložiek, ktoré sa v špeciálnom zariadení zohrievajú, následne pod tlakom cez vyhrievané hadice prúdia k zmiešavaciej pištoli, kde sa tieto dve zložky zmiešavajú. Striekacou pištoľou sa zmiešané zložky nanášajú na izolovaný povrch, kde niekoľko násobne zväčšia svoj objem. Behom niekoľkých sekúnd sa pena stabilizuje a stvrdne. 

 

STRIEKANÁ PENOVÁ IZOLÁCIA

Striekaná izolácia je výnimočná svojimi skvelými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Má široké spektrum použitia je možné ju aplikovať na izoláciu podkroví, striech, podláh, stien a do najrôznejších medzier budov.

Ideálna je aj pre izoláciu stavebných základov alebo fasád. Je použiteľná jednak v interiéri, ale aj v exteriéri

 
 
 

 

 

Obľúbené príspevky z tohto blogu

NAJNOVŠIE REFERENCIE GALÉRIA NAŠÍCH PROJEKTOV

Striekaná izolácia je výnimočná svojimi skvelými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Má široké spektrum použitia je možné ju aplikovať na izoláciu podkroví, striech, podláh, stien a do najrôznejších medzier budov. Ideálna je aj pre izoláciu stavebných základov alebo fasád. Je použiteľná jednak v interiéri, ale aj v exteriéri  

VIDEO: Striekané izolácie - zateplovanie PUR penou. Šetrite efektívne